اطلاعات خرید

قیمت های ثبت شده برای کالاها بدون در نظر گرفتن هزینه حمل می باشد. در حالت عادی هزینه حمل چه در تهران و چه در شهرستان بر عهده خریدار کالا می باشد.

البته شرایط ارسال رایگان را در اینجا مطالعه نمایید

مدت زمان تحویل کالای خریداری شده پس از ثبت سفارش بستگی به موجودی کالا در انبار تهران دنتیک و یا تامین از طریق سایر تامین کنندگان و همچنین آدرس دریافت دارد.

در هر صورت مدت زمان تحویل کالا از یک ساعت تا 72 ساعت بستگی به شهر و نوع باربری دارد.

بله. با مراجعه به قسمت حساب کاربری > سفارش ها می توانید فاکتور سفارش را دریافت نمایید.

به این دلیل که گارانتی شرکت‏‌های مختلف بر اساس نوع کالا متفاوت است و بنابراین در اینجا پاسخگویی دقیق ممکن نیست، بهترین کار این است که قبل از خرید اطلاعات  مربوط به تضمین کیفیت و گارانتی را در صفحه هر محصول مطالعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

اطلاعات پرداخت

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

شما می توانید از طریق فرم موجود در صفحه “تماس با ما” و یا تلفن درخواست خود را ثبت نمایید.

در صورت دریافت محصول آسیب دیده و یا ارسال محصول اشتباه توسط تهران دنتیک و یا تامین کنندگان، بودن استفاده از محصول، ما را از این اشتباه مطلع نمایید تا محصول سالم و صحیح را جایگزین نماییم.

بله. امکان لغو و یا تغییر سفارش قبل از ارسال کالا از تهران دنتیک و یا سایر تامین کنندگان وجود دارد. پس از ارسال سفارش شامل هزینه می شود.

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در صفحه “پیگیری سفارش” وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

جواب سوالتان را پیدا نکردید؟

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات متداول پیدا نکردید از طریق فرم تماس زیر سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام نمایید. همچنین می توانید بصورت تلفنی نیز با کارشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.